top of page

Naše poslání

Jsme samostatná a zdravá firma se zkušenými odborníky zabývající se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů, linek , přípravků, jejich robotickou a jinou automatizací, a to již od roku 2010. 

Své techniky si sami vychováváme již od středoškolských oborů, díky tomu mají náskok a přehled ve všech trendech automotive trhu a aplikované mechatroniky..

Jsme schopni Vám na míru navrhnout a vyrobit téměř jakékoliv speciální zařízení, které vyřeší nároky na kontinuální a opakovanou výrobu Vašeho produktu v požadovaném čase cyklu a kvalitě..

Nepotřebujeme reklamu ani inzerci.
Za nás mluví reference, které Vám rádi předají naši stávající zákazníci. Pokud Vás zajímají naše realizace, najdete je v sekci reference...

Naše cíle a hodnoty

Nápady a Inovace

V nápadu je síla. Ceníme si každého konstrukčního nebo koncepčního nápadu, který přinese úsporu a elegantní řešení jak na naší straně, tak i na straně zákazníka.

Odpovědnost

Neotáčíme se k zákazníku zády a vždy nabízíme pomocnou ruku, nehledě na to, na které straně se stala chyba. Jsme hrdým držitelem certifikace ISO 9001

Komunikace

Rychle vyřešený úkol ve výrobě má vždy prioritu,  proto jsme kontinuálně připraveni se zákazníkem komunikovat, at už je všední den, nebo víkend. 

Avionics Engineering

Náš "core" team :

Image by Lenny Kuhne

Roman

Production Manager

" velikost firmy mi maximálně vyhovuje, každý zná každého a můžeme se na sebe 100% spolehnout. Jsem rutinér a perfekcionista a to firma ocení. V oboru nejsme vlastně nikdo nováčkem, takže neplýtváme čas žádnými zbytečnými meziprocesy..prostě každý ví co a jak.."
Image by L N

Jiří

Manager Design department and Projects

“začínal jsem ve firmě jako konstruktér, takže ted, jako vedoucí oddělení, mám komplexní přehled, o jednotlivých zakázkách a hlavně posloupnosti všech procesů, které můj team musí u každé zakázky absolvovat”
Image by ThisisEngineering RAEng

Michal

Senior Mechanical Designer

“baví mně tady, že mohu být kreativní co se týče konstrukčního návrhu, mám volné ruce a nemusím se nikomu svěřovat co přesně dělám, mám plnou důvěru a té si vážím, ”
bottom of page